Dlaczego Creartive Studio?

Kreatywność to nasza największa zaleta. Kochamy oryginalne koncepcje! Jesteśmy artystami i chcemy budować nową sztukę.
W Creartive Studio pracujemy na innowacyjnych  programach planistycznych i graficznych, aby w pełni dopasować się do Twoich oczekiwań. Mamy mnóstwo pomysłów, a inspiracje czerpiemy z całego świata. Ciągle się rozwijamy i udoskonalamy nasze techniki pracy, więc nigdy nie stoimy w miejscu. 
To dowód na to, że dzięki nam możesz mieszkać kreARTywnie!

.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .

   

Nazywam się Natasza Olejniczak i jestem Twoim projektantem wnętrz.

Studiowałam architekturę wnętrz w Poznaniu, i pomimo interesujących zajęć, ciągle było mi mało.
Postanowiłam kontynuować naukę w wielkim świecie. W kraju, który słynie z przepięknej architektury, designu i mody. Dostałam się na znakomitą brytyjską uczelnię Middlesex University w Londynie.
Przez kilka lat doskonaliłam swoje umiejętności w projektowaniu wnętrz, poznając przy tym kulturę i sztukę Wielkiej Brytanii, a ponieważ jestem niezwykle ambitną i wytrwałą osobą, szybko osiągnęłam wymarzony sukces.
Otrzymałam wiele nagród, między innymi Nagrodę Dziekana za znaczący wkład w życie szkoły czy Nagrodę Dziekana za akademicką perfekcję. Ukończyłam Middlesex University z oceną celującą i zostałam wybrana do reprezentowania Uczelni na Interior Educators (wystawa prac najlepszych studentów Wielkiej Brytanii).

 

Wkrótce potem już pracowałam w kilku londyńskich biurach projektowych, gdzie poznałam naprawdę wspaniałych i oczytanych ludzi. Nauczyłam się pracy z klientami, zespołem i samą sobą, bo, jak wszystkim wiadomo, najwięcej doświadczenia zdobywa się w praktyce.
Jakiś czas później postanowiłam pożegnać się z Londynem i wrócić do Polski. Pracowałam przez niecały rok w Warszawie jako architekt wnętrz w jednej z warszawskich firm projektowych, poznając upodobania i wizje polskich klientów. 
W życiu wykorzystuję każdy dzień i staram się dać z siebie wszystko, aby osiągnąć w swej pracy maksimum satysfakcji. Kocham to, co robię, uwielbiam zbierać pomysły i nowe inspiracje. Dużo podróżuję, byłam w wielu miejscach na świecie. 
Ale teraz jestem tutaj, dla Ciebie.